TV 2 Play
Min konto

Hvilken bil ser du etter?

Tilbake til front | Skriv en vurdering
2018 Subaru XV 1,6i-S Pluss aut Kombikupé Bensin

Score 8.6/10

Mye bil for pengene,ble veldig overasket da jeg fikk min bil,forventningene om hvordan bilen var innvendig var spennende,men overraskende fin innvendig med mange fine detaljer.Jeg har en Mørk Blå Perl farge utvendig og har foliert den croma listen i frontgrill orange,det ble fint og fått mange fine komentarer.Di siste 2,5 år er dette den 4 nye bilen ( Litt mye bytting) Men nå tror jeg det blir en stund til neste bytte,Kanskje om denne kommer i en elbil med lang kjørelengde. Jeg har 1.6l Den holder i massevis til vanlig kjøring,jeg kjørte med 4 stk i bilen med kofferter ingen problem,litt turtall om en skal fort opp i fart men ellers holder den og mye å spare ang pris.

Kjøreglede

9 / 10
God å kjøre.

Kvalitet/driftssikkerhet

9 / 10
Kvalitet virker godt bygd

Plass/praktiske løsninger

9 / 10
God plass i baksetet

Økonomi/kostnader

9 / 10

Drivstoff/forbruk

7 / 10
Bruker en del bensin på vinteren

Flere vurderinger

Audi e-tron (2020)

Bil med høy kjøreglede.

Score 9.4

Vurdert av TomS

Skoda Octavia (2015)

Kjøpte min Octavia i 2015, så har nå hatt den i 10 år. Da jeg kjøpte ny bil så var det for endelig å kunne ha en ny bil med garanti. Endelig skulle jeg også få oppleve at ting bare ordnet seg

Score 5.6

Vurdert av AZan

Mercedes-Benz GLC Coupe (2017)

Kjøreegenskaper i toppklasse

Score 9.4

Vurdert av Knutsi

Toyota bZ4X (2024)

Svært praktisk bil, veldig gode 4x4 på vinters tid. Lettkjørt og pålitelig.

Score 8.4

Vurdert av Roar

Nissan Ariya (2025)

En flott bil med god komfort. Veldig god vinterbil. Rikelig med plass både foran og bak.

Score 10

Vurdert av Claus

BMW i5 M60 (2024)

Meget god bil å kjøre nok hk (600) designet liker jeg spesielt godt, samt god kvalitet på seter og interiør.

Score 9.6

Vurdert av Kurt

Audi A6 Avant e-tron (2025)

Bilen er en fantastisk kjøremaskin, alle motor journalister kritiserer «billige» løsninger og materialer innvendig, det er ikke en skrangle eller knisse lyd i bilen og bør begynne og kritisere de

Score 8.8

Vurdert av Iver

Lexus RX (2021)

En veldig behagelig bil. Du sitter som en konge med god oversikt. Alt av utstyr. Sterk motor. Lexus-kvalitet og Lexus-kundebehandling er inkludert. Min femte Lexus.

Score 9.2

Vurdert av Viking72

Nissan Leaf (2021)

Den nye leaf vil sikkert fikse disse problemene men nå så er den ikke veldig god og det at den bruker chademo hjelper ikke.

Score 6.4

Vurdert av Mohamad

Mitsubishi Pajero (2012)

Totalt verdt det med litt ekstra drivstofforbruk

Score 9.8

Vurdert av Matsli

Ford Mustang Mach-E (2021)

Beste bil jeg har hatt ever

Score 9.8

Vurdert av Lane

Ford Mustang Mach-E (2021)

Kjørt fossil hele mitt liv og var veldig skeptisk til elbil. Tok sats. Angrer ikke. Har nå 2 stk elbiler. Bil nummer 2 er Hyundai Kona, også en super bil i sin klasse.

Score 9.4

Vurdert av Skyer

Audi e-tron (2023)

En drøm av en bil og kjøre få som slår e tron på komfort! Bra med krefter i den lader ekstremt fort selv med kun 150 kWh som maks god plass og er kjempe fornøyd med bilen

Score 10

Vurdert av Jacob21

Polestar 2 (2022)

Ekstremt godt fornøyd med bilen nydelig bil og kjøre ikke veldig høyt forbruk god plass for størrelsen

Score 10

Vurdert av Jacob21

Nissan Leaf (2021)

Leaf e+ 2021 modell kjøpt brukt i starten av 2024. Har nå kjørt den ca 30 000 km. Brukes mest til småkjøring i Oslo - samt et par lengre ferieturer i Norge Pluss: driftssikker og god bil. Enkel

Score 8.0

Vurdert av Ivar