TV 2 Play
Min konto

Hvilken bil ser du etter?

Tilbake til front | Skriv en vurdering
2021 Maxus e-Deliver 3 LWB 6,3 m3 52,5 kWh 122hk Kassevogn Batteri

Score 3.2/10

Boss.
Bare problemer, lader ikke ved hurtiglader, skyvedører åpnes bare 80cm, varmeanlegg har 2 stillinger, høy eller lav.
Man må demonteres panseret for å fylle spylevæske, ingen temperatur sensor, målt 78db når man kjører 80km/t, dør sensorene piper selv om de er lokket. Kaldt luff kommer inn i førerhuset fra et sted..
Dårlig ryggekamera, ser ingenting når det er mørkt ute, radioen er en eldre modell som støtte ikke dab- de måtte koble det til en usb enhet for å få den til å funke, setene er ikke komfortable og har forferdelig setetrekk. Bilen er front end heavy, som gjøre det skummelt å skift felt over 60kmt.
Ikke noe bra bil o det hele tatt.
Solgt den etter bare noen uke.

Kjøreglede

1 / 10

Kvalitet/driftssikkerhet

1 / 10

Plass/praktiske løsninger

4 / 10

Økonomi/kostnader

5 / 10

Drivstoff/forbruk

5 / 10

Flere vurderinger

XPeng G9 (2024)

Fantastisk bil med høy komfort og kvalitetsfølelse. Lite plast og knirk. Det aller meste er dekket med polstret nappaskinn.

Score 9.2

Vurdert av AKJO

Mitsubishi Outlander PHEV (2014)

Kjempebil som vi har kjørt over 100k med nå. Bilen har gått over 210k og vi er veldig fornøyd med plass og driftsikkerhet. Hvis man bare tar vanlig service og lader ofte har man en trygg bil i man

Score 8.2

Vurdert av RubenNA

Volvo V70 (2002)

En av de aller beste brukt bilene jeg har hatt.

Score 7.4

Vurdert av Gunnar

MG ZS EV (2025)

Har prøvd å heve kjøpet fordi det er sinnssykt mye feil med bilen - og disse fikser de aldri! Møkklei hele bilen og plassen jeg kjøpte den på!!!

Score 3.0

Vurdert av LEISOMBAREDET

MG ZS EV (2022)

Da jeg skulle kjøpe bil, hadde jeg lest tester og sett på anmeldelser, og landet på en modell som virket som mye bil for pengene. Men etter kort tid begynte problemene. Først var det en feiljuster

Score 4.0

Vurdert av Tjommien

Tesla Model 3 (2020)

God å kjøre. Ekstremt rask. Noe støy med piggdekk. Men den beste bilen jeg har hatt

Score 8.8

Vurdert av Arvid

MG ZS EV (2022)

Rimelig SUV, god å kjøre, mer enn nok plass i baksetene, relativt god lastekapasitet. MG lover nær 45 mil rekkevidde på en god sommerdag, og det har jeg opplevd (men ikke hvis det er mye motorvei)

Score 8.8

Vurdert av JeBam

Hyundai IONIQ 5 (2024)

Vi er veldig fornøyd med Ioniq 5. Dette er den andre bilen av samme merke, da vi først hadde 2021 modellen.

Score 9.4

Vurdert av JanTe

Ford Explorer (1996)

Bilen lar seg ikke hacke eller overvåke/spore. Det betyr færre persondata på avveie. At rimelige kvalitetsdeler er godt tilgjengelig på nett fra utlandet så vel som fra norske bilopphuggere, hjel

Score 6.8

Vurdert av Conrad

Mitsubishi I-MiEV (2011)

Sparebøsse! Litt dårlig fremkommelighet på vinterføre.

Score 8.8

Vurdert av EvaLundanes

MG ZS EV (2020)

Ingen ting å utsette på bilen, særlig sett i forhold til pris.

Score 9.0

Vurdert av EvaLundanes

Land Rover Range Rover Evoque (2018)

Har hatt bilen ( 2018 modell) i 2 år, ingen feil overhodet!!! Utrolig flott design og veldig behagelig å kjøre. Dårlig akselerasjon så forbikjøringer må planlegges. Forrige bil var evoque

Score 8.8

Vurdert av Perh

Hyundai IONIQ 5 (2022)

Har byttet 12 volt batteri og ICCU, ellers ingen problemer. Savner visker bak og enklere montering av takstativ.

Score 8.4

Vurdert av Karl

BMW i4 M50 (2022)

God bil og definitivt mye for pengene. Litt høyt verditap, men stabile driftsutgifter.

Score 8.0

Vurdert av Pers

Mazda CX-5 (2013)

Aldri mer en mastad. Alt for mye problemer

Score 1.8

Vurdert av Vesta